Crab Dub: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Crab Dub
Crab Dub

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün orlygift sitesi var. Orlygift sitesine yaptığı çekilişlerle aşinayız fakat site bu seferlik Crab Dub oyununa ait steam kodlarını direkt olarak oyunculara dağıtıyor. Yapmanız gereken bu adrese girmek. Daha sonra sayfadaki Get your Free Crab Dub Steam key! yazısının altında Steam ile giriş yap butonuna tıklayarak steam ile oturum açmak. Ardından yine aynı sayfaya geldiğinizde Claim Your Key adlı butonu göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda oyunun kodu ekrana gelecektir.

Not: Oyunu almadan önce adblock eklentisini kapatmanızı ve email bültenine kayıt olmanızı site sizden istiyor. Bu işlerimleri yapmadan oyunu alamıyorsunuz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Crab Dub Oyunu Hakkında Bilgi

Crab Dub adlı bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan basit eğlence türündeki bir oyundur. Sünger Bob izleyenlerin oldukça sevdiği Garry karakterine aşırı benzeyen bir karakteri yönlendirdiğimiz bu oyunda amacımız bölümleri geçerek Dr. Taco’yu yenmek ve Rhino adlı karakteri kurtarmaktır.
  • Oyuna ait incelemeler: 8 Kullanıcı incelemesi bulunuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 16 Şubat 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat NeverEnd oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.