Contract With The Devil: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Contract With The Devil
Contract With The Devil

Ücretiz steam kodları köşemizde bugün bizleri prys.ga sitesi karşılıyor. Şuan için prys.ga sitesi üyelerine özel Contract With The Devil oyununa ait steam kodlarını dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak oyunların dağıtımının yapıldığı bu adrese giderek siteye üye olma işlemini gerçekleştirelim. Siteye üye olduktan sonra ise yine dağıtımın yapıldığı bu sayfaya gidelim. Bu sayfaa geldikten sonra steam ve twitter hesabınızı siteye tanıtmayı unutmayın. Daha sonra ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyecek bu görevleri sırası ile yapıp daha sonra sağ tarafta bulunan Check tuşuna basarak sitenin görevleri yaptığımızı onaylatmasını sağlayalım. Görevler tahmin ettiğiniz üzere yine oldukça basit: steam grubuna üye olmak, twitterdan takip etmek vb. görevler yapacaksınız. Bu şekilde tüm görevleri yapıp check işlemlerini bitirdiğimizde dağıtılan oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Contract With The Devil Oyunu Hakkında Bilgi

Contract With The Devil, AZ-Art Development Studio tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Mistik öğeler ve geçmişle gelecek olgusunu içerisinde baya barındıran bu oyunda güzel bir maceranın bizleri beklediğini söyleyebiliriz.
  • Oyuna ait incelemeler:Karışık (10 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 11 Aralık 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.