Catacomb Explorers: Bedava Steam Key

0
Catacomb Explorers
Catacomb Explorers

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Catacomb Explorers oyununa ait 10.000 adet steam kodlarını dağıtacaktır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Catacomb Explorers Oyunu Hakkında Bilgi

Catacomb Explorers bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Antik dönemdeki yer altı mezarlıklarını keşif için maceraya atıldığımız bu oyunda bizi oldukça zorlu engeller beklemekte. Mezar koruyucuları, mumyalar, yaratıklar vb. derken karşımıza bir hayli zorlukların çıktığı bu oyunda bu zorlukları geçerek antik mezarın gizemlerine ulaşmak asıl hedefimizi oluşturuyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (44 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 22 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Catacomb Explorers oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.