Brilliant Bob, Why So Evil 1 ve 2: Bedava Steam Oyunları

0
Why So Evil
Why So Evil

Ücretsiz steam oyunları köşemizde bugün keychampions sitesi ile karşınızdayız. Şuan için keychampions sitesi Brilliant Bob, Why So Evil 1 ve 2 oyunlarına ait ayrı steam kodlarını sitesinde teker teker dağıtmaktadır. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak bu sayfaya gidip siteye steam hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Siteye steam hesabınız ile giriş yaptıktan sonra ise karşınıza oyunların listesi çıkıyor. Almak istediğiniz oyunun yanında yazan Go To Giveaway yazısına tıklayıp verilen görevleri yaptığınız takdirse ise oyunun kodu sizlerle paylaşılacaktır. Görevler ise yine oldukça basit, steam grubuna üye olmak verilen bir sayfaya girip göz gezdirme, twitterdan takip etme gibi sıradan görevler.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Why So Evil Oyunu Hakkında Bilgi

Why So Evil kendi içerisinde kayıt ve checkpoints sistemi olmayan çok acımasız bir oyun. Aksiyon macera ve bulmaca öğelerini bir arada toplayan oyunda bizi birbirinden zor 50 tane bölüm bekliyor. Kilit nokta ise hiçbir şekilde oyunda geldiğimiz yeri kayıt edemememiz. Yani oyuna başladığında bitirmezseniz tekrar başladığınızda kendinizi en başta bulacaksınız.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (939 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Kasım 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Why So Evil oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.