Bold New World: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

0
Bold_New_World
Bold New World

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Bold New World oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Aynı oyunun ikinci dağıtımı ise bu adreste. İkisi de gleam üzerinden farklı dağıtılıyor. Gleam sitesindeki görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Bold New World Oyunu Hakkında Bilgi

Bold New World oyunu Orta Çağ zamanında geçen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bağımsız yapımcı tarafından yapılan bu oyunun tek amacı ise şiddet diyebiliriz. Oyunda yakalanıp köye götürülen bir karakteri canlandırıyoruz ve yapmamız gereken ise sadece öldürmek. Fps türünde olan bu oyunda bir çok hata olduğu için oynamanızı pek öneremiyoruz. Fakat koleksiyon kartlarının olması nedeniyle bu oyunu alıp Asf rehberi adlı yazımızdaki işlemleri uygulayarak kartlarını düşürüp satarak kendinize bir kazanç elde edebilirsiniz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 18 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Bold New World oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.