Bedava Karışık Oyun Dağıtımı

0
Karışık Oyun Dağıtımı
Karışık Oyun Dağıtımı

Ücretsiz steam oyunu köşemizde DuperOrNot sitesi var. Site şuan için rastgele bedava steam kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Mega Random Steam Key! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Dağıtılan Bazı Oyunlar Hakkında Bilgi

Bold New World oyunu Orta Çağ zamanında geçen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bağımsız yapımcı tarafından yapılan bu oyunun tek amacı ise şiddet diyebiliriz. Oyunda yakalanıp köye götürülen bir karakteri canlandırıyoruz ve yapmamız gereken ise sadece öldürmek. Fps türünde olan bu oyunda bir çok hata olduğu için oynamanızı pek öneremiyoruz. Fakat koleksiyon kartlarının olması nedeniyle bu oyunu alıp Asf rehberi adlı yazımızdaki işlemleri uygulayarak kartlarını düşürüp satarak kendinize bir kazanç elde edebilirsiniz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 18 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Bold New World oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikApocalypse Hotel
Sonraki İçerikSpace Station Alpha

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.