Bedava 10 Tane Steam Oyunu

1
random steam game

Bedava steam oyun köşemizde bugün aynı anda 10 oyun dağıtımını sizlerle paylaşıyoruz. Şuan için loottoot sitesi çıldırmış durumda ve bütün herkese aynı sayfada 10 tane farklı oyun dağıtımına girişmiş durumdalar. Oyunları almak oldukça basit. Bu sayfaya gidiyoruz ve karşımıza çıkan bütün görevleri yapıyoruz. 10 farklı oyun olduğundan faydada 10 farklı gleam görev kutucuğu karşınıza çıkacaktır. Her kutucuktaki görevleri yaptığınızda site sizlere 1 adet oyun verecektir. Görevler ise yine her zamanki gibi oldukça basit. Twitterdan dağıtıcı siteyi takip etmek, facebook sayfasını beğenmek vb. tek tıkla yapılabilecek kolay görevler.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz. Yayınladığımız ASF Rehberi adlı yazımızı okuyarak ve gerekli işlemleri uygulayarak almış olduğunuz ücretsiz oyunlara ait kartları oyunları yüklemeden ve zahmetsiz bir şekilde steam hesabınıza alabilirsiniz. Sitemizde palaşılan ücretsiz steam oyunlarını almakla ilgili veya ASF programını kullanmakla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum kısmını kullanarak bizden yardım isteyebilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa süreçte dönülerek sizlere yardım etmekten mutluluk duyuyor olacağız. Ücretsiz steam oyunlarını alabilmek için bizi takipte kalmaya devam edin!

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.