Battlefield 1’in yeni gece haritası sonunda bizlerle

2
Battlefield 1 Prise de Tahure
Battlefield 1 Prise de Tahure

Geçen sene yayımlanan ilk duyuru fragmanını şuan bile tekrardan izlediğimizde tüylerimizi diken diken etmeyi başaran ve 1. Dünya Savaşı atmosferini oyunculara oldukça başarılı bir şekilde aktaran Battlefield 1, They Shall Not Pass DLC’sinden sonra yeni DLC’si In The Name of Tsar’ın oyun dünyasına girişini yapmak için büyük bir hazırlık çalışması sürdürüyor. Bildiğiniz üzere DICE ekibi eski Battlefield oyunlarında yeni içerikler için oldukça isteksiz davranmıştı ve eski Battlefield oyunlarına neredeyse hiç yeni içerik gelmemişti. Bu durum sonucunda oyuncuların haklı tepkilerini üzerlerine çeken DICE ekini Battlefield 1 oyunu ile bu hatalarının telafisini yapmak istiyor ve Battlefield 1 için yeni içerikler üretmeye hız kesmeden devam ediyor. Hatta DICE ekibi çalışmalarını o kadar hızlı sürdürüyor ki, neredeyse bitirdikleri her haritayı daha DLC çıkmadan oyunun içerisine ekliyor. Bu sayede Battlefield 1 oyuncuları sürekli gelen yeni içerikler ile oyuna sıcak kalabiliyor. steamrehberi.com

Biz DICE ekibinin bu olağanüstü değişiminden bahsededurarken, bugün Battlefield 1 oyununa yeni bir güncelleme daha eklendi. Prise de Tahure ismini alan bu yeni güncelleme ile birlikte adından da rahat bir şekilde anlaşıldığı üzere Battlefield 1 oyununa Prise de Tahure adındaki gece haritası eklendi. Battlefield 1’in Premium Pass paketi sahipleri ve They Shall Not Pass DLC’sine sahip olan oyuncular tarafından hiçbir işlem yapmadan direkt olarak oynanabilecek olan yeni harita, içerisinde barındırdığı muhteşem gece atmosferi dinamikleri sayesinde gece atmosferini seven Battlefield 1 oyuncularını kendine hayran bırakacağa benziyor.

Son olarak Battlefield 1’a eklenen Prise de Tahure haritasının Battlefield 1 Premium Pass veya DLC sahibi olmayanlar oyuncular için de Premium Friends yardımı ile oynanabileceğini sizlere belirtmek isteriz. Yani sonuç olarak siz bu yeni harita paketine sahip olmasanız bile premium’a sahip bir arkadaşınız sizi oyuna davet ettiği takdirde bu haritada rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.