BAFL – Brakes Are For Losers: Bedava Steam BETA Kodu

0
BAFL - Brakes Are For Losers
BAFL - Brakes Are For Losers

Ücretsiz steam oyunu köşemizde docs.google sitesi var. Site şuan için BAFL – Brakes Are For Losers oyununa ait steam beta kodlarını dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip aşağıdaki anteke gerekli bilgileri doldurarak email adresinizi yazmak ve ardından Gönder! adlı butona tıklamak. Daha sonra sizin vermiş olduğunuz email adresinize belirli bir süre sonra oyunun beta kodu yollanacaktır. Oyunun beta kodunun ne zaman yollanacağını bilmediğimiz için kesin bir tarih veya saati sizlere belirtemiyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

BAFL – Brakes Are For Losers Oyunu Hakkında Bilgi

BAFL – Brakes Are For Losers, Oudidon ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına kazandırılmış olan bir yarış oyunudur. Tepeden bir kamera bakış açısının hakim olduğu bu oyunda klasik eski yarış oyunlarını tadına varacağız.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu ve Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat BAFL – Brakes Are For Losers oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.