Assassin’s Creed Origins’in şimdi de posteri ve çıkış tarihi sızdırıldı

2
Assassin’s Creed Origins

Hepimizin yıllardır severek oynadığı Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Assassin’s Creed Origins’in bilgileri sızıdırılıyor mu yoksa Ubisoft firması bunu bilerek yapıp ilginç bir reklam politikası mı yürütüyor pek emin değiliz ama, serinin son oyunu olan Assassin’s Creed Origins için yeni bilgi ve görseller oyun dünyasına gelmeye devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere birkaç gün önce parakendeci bir firmanın kupon kodları sayesinde ortaya çıkış yapan Assassin’s Creed: Origins’in bu sefer de posteri ve çıkış tarihi sızdırılarak önümüze geldi.

İlk olarak Game Informer dergisinden gelen habere göre Assassin’s Creed Origins 27 Ekim 2017 tarihinde oyun dünyasına girişini yapacak. Game Informer adlı oyun dergisinin yeni sayının kapağını süsleme şerefine erişecek Assassin’s Creed Origins ile ilgili posterle birlikte bazı bilgiler de yayınlanmış durumda. Daha önce sizlere haberini yaptığımız oyundaki ana karakterin adının Ba Yek olduğu ve bu karakterle birlikte kontrol ettiğimiz bir kartal ile yan görevleri yapıp haritayı açacağımızı belirtmiştik. İşte gelen bilgilerle birlikte bu haber doğrulandı ve bununla ilgili bir poster paylaşıldı.

Paylaşılan bu görsel ile birlikte yeni Assassin’s Creed oyununda deve gibi bineklere bineceğimiz ve piramitlerin içerisinde bulunan lahitleri eski oyunlardaki gibi alabileceğimiz de gelen bilgiler arasında kendine yer buluyor. Eski oyunlarda tarihi binalardaki özel lahitleri aldığımız gerçeği göz önüne alınırsa ve yeni Assassin’s Creed oyunun Mısır’da geçtiği de kesin olduğuna göre yeni oyunda piramitlere gizlice girip lahitleri yağmalamak oldukça gerçeğe yakın bir iddia olmuş. Ayrıca piramitlere girip içerisindeki gizemlerin arasında kaybolmak oyunculara gerçekten daha önce hiçbir oyunun sağlamadığı bir deneyimi sağlayacaktır. Ancak yine de hatırlatmakta fayda var, şuan için yayınlanan posterin gerçekliği konusunda resmi bir açıklama olmadığı için kesin bir şey diyemeyiz. Yani aynı zamanda oyunda deve gibi bineklere bineceğimiz, piramitlere gizlice girip lahitleri çalacağımız bilgileri de şuan için kesin değil. Ama olsa ne güzel olurdu değil mi? Neyseki gelen bu iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığı konusunda çok da fazla düşünmemiz gerekmeyecek. Bildiğiniz gibi E3 2017 fuarına sadece üç günün kaldığı düşünüldüğünde bütün bu iddiaların cevabını sadece birkaç gün içerisinde Ubisoft’un E3 2017 etkinliğinde alacak olmamız meraktan kendimizi yememizi önlüyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Assassin’s Creed: Origins için sızdırılan posterle başbaşa bırakalım.

Assassin's Creed Origins poster
Assassin’s Creed Origins poster

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.