A Detectives Novel: Ücretsiz Steam Oyunu

0
A Detective's Novel
A Detectives Novel

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına A Detectives Novel oyununun steam kodu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sırada olan Marvelous Weekly #1 yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Sizlere büyük bir ipucu vermek gerekirse, sitede sadece steam gruplarına üye olma görevlerini yapsanız da oyunun kodunu alabiliyorsunz. Bu nedenler diğer görevleri es geçerek sadece steam grubuna üye olup kodları daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Önemli not: Şuan için siteye çok fazla yüklenme olduğundan dağıtım yapan sitenin sunucuları bu yükü kaldıramamakta. Bu nedenle siteye erişim zaman zaman kaybedilip hata sayfaları vermekte. Oyunu alabilmek adına zaman zaman siteye erişmeyi deneyin, illaki bir denemenizde oyunu alacaksınız.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

A Detective’s Novel Oyunu Hakkında Bilgi

A Detective’s Novel bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Sherlock Holmes tarzı olan bu oyunda kendimizi gizemli bir olayın içinde buluyoruz ve gerekli kişilerle görüşerek, ipuçlarını toplayarak olayı çözmeye çalışıyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 23 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Tap Heroes oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz. Yayınladığımız ASF Rehberi adlı yazımızı okuyarak ve gerekli işlemleri uygulayarak almış olduğunuz ücretsiz oyunlara ait kartları oyunları yüklemeden ve zahmetsiz bir şekilde steam hesabınıza alabilirsiniz. Sitemizde palaşılan ücretsiz steam oyunlarını almakla ilgili veya ASF programını kullanmakla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum kısmını kullanarak bizden yardım isteyebilirsiniz. Yorumlarınıza en kısa süreçte dönülerek sizlere yardım etmekten mutluluk duyuyor olacağız. Ücretsiz steam oyunlarını alabilmek için bizi takipte kalmaya devam edin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.