Xbox One X geliyor!

1
Xbox One X
Xbox One X

Microsoft’un PlayStaion 4 karşısında son zamanlarda güçsüz kalan ve sevenlerini bu noktada üzmeye başlayan Xbox One’ından sonra, Project Scorpio ile oyuncuların karşısına çıkan Microsoft, tam 6 TFLOP gücü ile bizlere muhteşem bir 4K deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bugün geçtiğimiz dakikalarda E3 2017’deki Microsoft konferansı ile bizlere resmi olarak tanıtılan Xbox One X, konsolun Xbox Scorpio ismiyle çıkacağına dair söylentileri de geçersiz kılmış oldu.

Diğer konsollar gibi değil de bu sefer gerçek 4K ile karşımıza çıkacak olan Xbox One X konsolunu yakından incelediğimizde oldukça minimalist bir tasarımının olduğunu söyleyebiliriz. 10 Kasım 2017 tarihinde mağazalardaki yerini alacak olan Xbox One X için E3 2017 konferansı bağlamında yayımlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Özelliklerini incelediğimizde oldukça güçlü özelliklerinin olduğunu gördüğümüz Xbox One X için sizin düşünceleriniz neler? E3 2017 etkinlikleri kapsamında Microsoft’un Xbox One X için çıkacak olan özel oyunlarla birlikte tanıtmış olduğu bu konsol sizce piyasada kısa süre içerisinde büyük bir satış grafiği çizebilecek mi? Düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız oldukça seviniriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.