The Witcher 3: Wild Hunt’ın HD kaplama mod’u yenilendi

1
witcher_3_wild_hunt_everest

CD Projekt RED tarafından hazırlanan ve Witcher serisinin üçüncü oyunu olan The Witcher 3, bildiğiniz üzere 2015’in en iyi oyunu ödülünün en büyük favorilerinden birisi. Geçenlerde de nexus modda yayınlanan bir haberle öğrendiğimiz üzere Halk Hogan PL isimli bir oyuncu The Witcher 3: Wild Hunt için HD Kaplama paketini hazırlayıp bizlerle paylaşmıştı. Bu modla birlikte çevredeki doku detayları çok ciddi bir derecede artmıştı. Ancak 2GB VRAM’i olan ekran kartlarında kasma sorunu oluşturan bu mod, 3GB üzeri ekran kartlarında hiçbir perfonmans kaybı olmadan sorunsuzca çalışabiliyordu.

Bugün ise yapılan bir duyuruluyla birlikte hd kaplama modu yeni sürümüne güncellendi. Hem 2GB VRAM’e sahip ekran kartları için hem de birçok binanın kiremit ve taş yapı kaplamaları elden geçirmek amaçlı yayınlanan bu sürümle birlikte zaten grafikleri oldukça güzel olan Witcher 3’ü daha da güzel bir şekilde oynayabilirsiniz. Yayınlanan güncellenmiş hd kaplama modunu ise NexusMods’un sitesinden bu bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yine de hatırlatmakta fayda var eğer ekran kartınıza ve işlemcinize pek güvenmiyorsanız bu modu indirmemenizi öneririz. Çünkü akıcı bir oyun deneyimi yaşarken yüksek görüntü kalitesi için oyunun akıcılığından mahrum kalmamanız gerektiğini düşünüyoruz.

Son olarak Halk Hogan tarafından yayınlanan The Witcher 3 HD Kaplama’nın yeni güncellemesi için yayınlanan videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Videoyu izlediğiniz zaman bu modun oyundaki görüntü kalitesini ne denli değiştirdiğini daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.