The Quest for Achievements II

0
The Quest for Achievements II
The Quest for Achievements II

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri getkeys sitesi karşılamakta. Şuan için getkeys sitesi kullanıcılarına The Quest for Achievements II adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye kayıt ol bölümünden kayıt olmak. Daha sonra hesabınızla siteye giriş yapıp oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada geldiğinizde site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecek ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Hatırlatma: Getkeys sitesine zaman zaman aşırı yüklenme olabiliyor. Bu durumda sitede bazen sayfa görüntülenme hataları yaşanabiliyor.

The Quest for Achievements II Oyunu Hakkında Bilgi

The Quest for Achievements II adlı bu oyun StarSystemStudios™ ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macra/aksiyon oyunudur. Daha önce dağıtımını paylaştığımız The Quest for Achievements oyununu devamı olan bu oyunda hikaye ilk oyunun sonunda devam etmekte. Şehirlerde ve ıssız diyarlarda büyük bir maceraya atılıp RPG ögeleriyle diğer NPC’lerle canlı bir iletişim kurduğumuz bu oyunda ailemize zarar veren düşmanı bulup yakalamaya çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: The Quest for Achievements
  • Oyunun çıkış tarihi: 25 Ağustos 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Quest for Achievements II oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerik2018’de çıkacak mobil oyunlar
Sonraki İçerikSAMOLIOTIK

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.