Street Fighter V’in yeni DLC Karakteri Açıklandı

0
Street Fighter V Ed
Street Fighter V Ed

Hatırlarsanız Street Fighter V oyunu için geçtiğimiz hafta bir sızıntı haberi çıkmıştı ve Street Fighter V oyununa gelecek olan yeni DLC karakterinin Ed olacağı oyuncularla paylaşılmıştı. Bu sızıntı haberinin üzerine tam da herkesin tahmin ettiği şey oldu ve Ed karakteri Capcom firması tarafından resmi bir şekilde Street Fighter V’in yeni karakteri olarak bizlere duyuruldu.

Serinin hayranlarının çok daha iyi bildiği üzere daha önce hiçbir Street Fighter oyununda kendisine yer bulmayan Ed karakteri sadece Street Fighter IV’de yan karakter olarak karşımıza çıkmıştı. Bu son gelişmeyle birlikte artık Ed karakteri resmi olarak beşinci oyunla birlikte seriye girişini yaptı. Ed karakterinin en garip ve güzel yanı ise özel hareketlerinin oldukça kolay bir şekilde yapılabilir olması. Durumun böyle olması ise profesyonel dövüşçülere oldukça basit gelen bir sistemin gelmesi demek olduğundan ilerleyen günlerde dereceli maçlarda dengesizlik şikayetleri ile karşılaşmamız çok olası görünüyor.

Ed karakterinin oyuna resmi olarak ne zaman gireceği hala tam olarak belirtilmiş değil. Ancak 11 Mayıs ve 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan Capcom Fighters Network’ün ikinci beta aşamasına girdiğimiz zaman Ed karakterini diğer karakterlerle birlikte oynayabileceksiniz.

Son olarak Capcom Fighters Network’ün Ed karakteri için yayınladığı fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.