Shadow of War için kutu sistemi geliyor

2
Middle Earth: Shadow of War

Monolith Productions ekibinin dün gece sürpriz bir şekilde oyunculara yapmış olduğu bir duyuruda Middle-earth:Shadow of War’un kutu sistemi barındıracağı beklenmedik bir şekide duyuruldu. Oyun içi ara vererek ya da daha hızlı sahip olabilmek adına gerçek para verip sahip olacağımız bu kutuların içerisinde, oyun içerisinde oyunculara yardımcı olacak ve geliştirecek güçlendiriciler ve ekipmanlar bulunacak.

Monolith Productions ekibi dün gece yapmış olduğu açıklamada aynı zamanda bu kutuların isimlerinin Loot Chests ve War Chests olarak ikiye ayrıldığını da bizlere belirtti. Oyun içerisinde oyunculara yardımcı olması açısından XP Boost ve kutuları içeren paketlerinde ek olarak oyun mağazasına eklendiğini belirtilen diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Loot Chestler adı verilen bu paket, Talion için farklı nadirlikte ekipmanları kendi içerisinde barındırırken, War Chestler ismindeki pakette ise Orc takipçileriniz için ekipmanlar kendine yer bulacak. Belirtilen bu paketleri alabilmek adına gerekli olan altınları oyun içerisindeki görevleri yaparakta kazanabilmemiz mümkün olacak. Fakat ben görevle uğraşamam sabırsızım ve bu paketlere verecek param da var diyorsanız da bu altınları PS Store, Xbox Store ve Steam üzerinden rahat bir şekilde satın alabilmeniz mümkün. Son olarak sizleri Monolith Productions ekibinin duyurmuş olduğu Loot Chests ve War Chests kutuları için yayımlamış olduğu video ile başbaşa bıraklım.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.