Resident Evil 7’nin yeni hikayesi duyuruldu

0
Resident Evil 7 Not a Hero
Resident Evil 7 Not a Hero

İlk olarak haberimize girmeden önce oyunu bitirmemiş kullanıcılar için ufak bir spoiler uyarısı yapalım. Eğer oyunu bitirmemişseniz birazdan okuyacağınız içerikler keyfinizi kaçırabilir o yüzden lütfen sayfadan çıkıp başka sayfalarda gezininiz. En basitinden biraz gidip Bedava Steam Oyunu alabilirsiniz. Oyunu bitiren arkadaşların bu yazıyı okumaya devam ettiğini varsayarsak sizlere yeni hikaye hakkında bilgi verme kısmına geçelim.

Bu yıl çoğu oyuncu tarafından büyük bir keyif alınarak oynanan Resident Evil 7’nin bir korku oyunundan çok daha fazla özelliği içerisinde barındırdığını rahat bir şekilde söylememiz mümkün. Oyunda Baker ailesinin başına gelen trajedi oldukça iyi bir şekilde oyunculara yansıtılmış ve oyunun sonlarına doğru karşımıza çıkan sürpriz detaylar ile Resident Evil 7 oyununa bir süre veda etmek durumunda kalmıştık. Aradan fazla uzun süre geçmeden çıkacak olan ek pakette ise oyunun hem devam hikayesi hem de eksik parçalarını görebilme şansımız bulunacak.

Bu bağlamda hepimizin uzun zamandır beklemiş olduğu Not a Hero içeriği için bugün yeni bir videonun bizlerle paylaşıldığını sizlere aktarmak isteriz. Ayrıca bu video ile birlikte oyunun Gold Edition sürümünün de resmi olarak duyurulduğunu sizlere belirtelim. Ana oyun ve Banned Footage 1 ve 2 içeriklerini bünyesinde barındıracak bu sürümde ayrıca End of Zoe isimli yeni bir içeriğin daha olması en dikkat çeken detaylar arasında yerini almış durumda. Videoda da bazı kesitlerini rahat bir şekilde gördüğümüz üzere bu içerikte Zoe karakterine neler olduğuna dair yaşanan olayları görebilme imkanına sahip olacağız. Ayrıca zaten videoda dikkat ettiyseniz yeni ve gizemli bir karaktere de yer verilerek bizlerin merak duygusu iyice arttırılmış.

Son olarak Resident Evil 7 oyununa sahip olan herkesin hiçbir ücret ödemeden ücretsiz olarak indirebileceği Not a Hero içeriği 12 Aralık 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Not a Hero için yayımlanmış olan videoya ise aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler diliyoruz.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.