PlayStation’dan yeni parti oyunu: That’s You!

2
That's You! PS4
That's You! PS4

Daha önce paylaşmış olduğumuz haberlerden bildiğiniz üzere PlayLink çalışmaları kapsamında Sony firması önümüzdeki dönemlerde parti oyunlarına biraz daha fazla ağırlık vereceğini bizlerle paylaşmıştı. Sony firmasının PlayLink kapsamında yoğunlaşacağı parti oyunlarından karşımıza ilk çıkanı ise That’s You. Şuan için Playstation Plus üyelerinin mağazadan ücretsiz bir şekilde indirebilecekleri ve hem iOS, hem de Android platformunda kendine yer bulan aynı isimli uygulama ile çok rahat bir şekilde oynayabilecekleri That’s You, arkadaşlarla oldukça komik anlar yaşamamızı sağlayan güzel ve eğlenceli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Yakın arkadaşlarınızı ne kadar iyi tanıdığınıza esprili sorular ve oldukça eğlenceli resimler ile farklı bir yaklaşım sergileyen That’s You, akıllı telefonlarımız aracılığıyla kontrol ettiğimiz uygulaması sayesinde oyuncuların birbirleri ile olan etkileşimini oldukça üst seviyede tutmayı başarıyor. Tüm bu özellikleri incelediğimizde genel olarak That’s You’nun gerçek anlamda tam bir parti oyunu olduğunu oldukça rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

That’s You oyununun nasıl oynandığını ve oyuncuları ne kadar eğlendirdiğini merak ediyorsanız PlayStation Türkiye tarafından yayımlanmış olan oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.