Need For Speed Payback’in E3 2017 videosu yayımlandı!

2
Need For Speed Payback E3 2017
Need For Speed Payback E3 2017

Son yıllarında oyunculara bir türlü istediği eski oyun deneyimini yaşatmayı başaramayan Need For Speed serisi, geçtiğimiz hafta hatırlayacağınız üzere yeni oyunu olan Need For Speed Pacback’i bizlere duyurmuştu. Bu seferki oyununda eskiye döneceğinin sinyallerini veren NFS serisi bu oyunu aynı Most Wanted’da olduğu gibi hikaye ağırlıklı yapmayı düşünüyor. Aynı zamanda bizlere yalnızca sokakta değil, toprak üstünde de yarış deneyimi yaşatmaya kararlı olan Need For Speed Payback, kendini bizlere sevdirecek gibi duruyor. Geçtiğimiz haberde de belirttiğimiz üzere hem sabah hem de gece yarış yapabileceğimiz Need For Speed Payback için biraz önce E3 2017 turnuvası kapsamında yeni bir video yayımlandı. 10 Kasım 2017 tarihinde oyun dünyasına girip oyuncularla buluşmayı hedefleyen Need For Speed Payback’in bir kaç dakika önce yayımlanan videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz:

Videoyu incelediğimizde Hızlı ve Öfkeli filmi tadında bir deneyimi bizlere yaşatmayı hedefleyen Need For Speed Payback oyununda oldukça hareketli sinematik sahnelerin de bizleri beklediğini rahatça söyleyebiliriz. Bizce EA Games yapmış olduğu bu son Need For Speed Payback hamlesiyle oyunculara sonunda istediği yarış oyunu deneyimini yaşatmayı başaracak gibi duruyor.

2 YORUMLAR

  1. baya izledim konferansta ek videoları o arabaya araba sahnesi soldan olmuyor mesela illaki sağdan yanaşacaksın o tıra falan. bazı sahnelerin seçme şansı çok olsaydı iyi olurmuş.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.