NBA Live 18’in E3 videosu yayımlandı!

2
NBA Live 18

Son zamanlarda yapmış olduğu oyunlar sayesinde futbol alanında tekelleşen EA Sports, aynı başarıyı basketbol alanında pek gösterememiş olsa da oyuncular her zaman küçük bir umutla da olsa NBA Live oyunlarını bekliyorlar. Her yıl olduğu gibi yine bu yıl da NBA 2K oyunu ile kozlarını paylaşacak olan seri, bu sefer Frostbite 3 motoru kullanmasının sayesinde eskiye nazaran çok daha gelişmiş grafiklere, kaliteli ve gerçekci oyuncu animasyonlarına ve etkileyici oyun dinamiklerine sahip olacak. Frosbite grafik motorunun gücü ile Ignite Engine çarpışma moturunun güçlerinin birleştirilmesiyle birlikte NBA Live 18, bu sefer diğer yıllardan farklı olarak oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Bu arad EA Sports’un E3 2017 fuarındaki etkinliklerinin bittiğini sizlere belirtmek isteriz. İşte NBA Live 18’in E3 2017 konferansı kapsamında bizlerle paylaşılan tanıtım videosu:

2 YORUMLAR

  1. ortada NBA 2K gibi bir yapım varken NBA Live’ın şansı kesinlikle yok. bence EA daha çok uğraşıp kendini rezil etmesin FIFA ya daha çok yoğunlaşsın. yine geleceği gören adam olarak diyorum ki NBA Live HİÇBİR ZAMAN TUTMAZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.