Mount and Blade Bannerlord GeForce Now’da nasıl çalışıyor? Videolu anlatım!

0
Mount and Blade Bannerlord GeForce Now
Mount and Blade Bannerlord'u GeForce Now'da nasıl oynarız?

Oyuncular tarafından uzun bir süredir beklenilen ve Taleworlds Entertainment ekibinin büyük uğraşları sonucu nihayet dün oyun dünyasına giriş yapan Mount and Blade Bannerlord, bildiğiniz üzere çok kısa sürede yüzbinlerce oyuncu sayısına ulaşarak Steam’de bu yıl çıkış yapan en iyi oyun olmayı başardı.

Dün birçok yayıncı ve oyuncu olmak üzere uzun saatlerce oynanılan Mount and Blade Bannerlord, bu bağlamda birçok oyuncudan olumlu not almayı ve kendisini sevdirmeyi başardı.

Durum böyleyken birçok oyuncunun da Mount and Blade Bannerlord’u oynama isteği de oldukça normal bir istek olarak karşımıza çıkıyor. Şu an için oyunculardan bazıları ise bilgisayarımız kaldırmıyor, oynamakta zorlanıyoruz şeklinde geri dönütlerde bulunuyor.

Oyunun hali hazırda ülkemiz kullanıcılarının standartlarına göre biraz yüksek sistem gereksinimi istemesi çoğu oyuncuyu oyunu oynamanın alternatif yollarına itmiş durumda. GeForce Now ise bu alternatif yollardan sadece bir tanesi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda oyuncuların hizmetine sunulan GeForce Now, oldukça güçsüz bilgisayarlar kullanan oyuncuların bile güncel oyunları akıcı bir şekilde oynamasına imkan sağlıyor.

Oldukça makul bir aylık ücreti olan GeForce Now sayesinde oyuncular Nvidia sunucularına bağlanarak oynamak istedikleri oyunları akıcı ve çok düşük bir gecikmeyle oynayabiliyorlar. Şu an için online rekabetçi oyunlarda kendini geliştirmesi gereken GeForce Now, Mount and Blade Bannerlord gibi hikayesini barındıran oyunlarda gerçekten oyuncuların kurtarıcısı diyebiliriz.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Can Sungur’un geçtiğimiz saatlerde Mount and Blade Bannerlord’u GeForce Now üzerinden nasıl oynadığını detaylı bir şekilde aktaran video ile baş başa bırakıyoruz. Artısı ve eksisi ile bu durumu Can Sungur çok iyi özetlemiş durumda. Yine de Mount and Blade Bannerlord ve GeForce Now ile ilgili sorularınız olursa yorum kısmından sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.