GTA VI için Motion Capture çalışmaları başladı

1
GTA VI
GTA VI

Rockstar’ın son yıllarda oyun dünyasına kazandırmış olduğu Grand Theft Auto V oyunu ile yakaladığı muazzam başarıyı çok az oyunda görürüz. İlk başlarda PS3 ve Xbox 360, daha sonra PS4 ve Xbox One için çıkışlarını gerçekleştiren Grand Theft Auto V, son olarak PC oyuncuları için PC platformuna hızlı bir giriş yapmış ve çıkmış olduğu her platformda mükemmel bir satış grafiği elde etmişti. Şuan için bile hala satış listelerinde ilk sıralarda yer alan Grand Theft Auto V’in ardından Rockstar ekibi bütün çalışmalarını Red Dead Redemption 2 oyununa odaklamış olsa da, biz oyuncular GTA serisinin yeni oyununu büyük bir merak içinde bekliyoruz.

Oyuncular olarak beklentileri bu kadar yüksek tuttuğumuz GTA serisinde bugün, yeni oyun ile ilgili oyun dünyasına bomba gibi düşen gelişmeler yaşandı. Ünlü Holywood filmlerinde ufak rollerde de olsa oynayan ve bunun yanında TV serilerinde ve video oyunlarında da oldukça önemli görevler alan Tim Neff isimli aktör, muhtemelen büyük bir yanlışlık yaparak serinin yeni oyunu GTA 6’yı yer aldığı çalışmaların arasına koymuş.

Tim Neff GTA 6
Tim Neff GTA 6

Bu gelişmenin ardından gözlerimizi Rockstar firmasına çevirip GTA 6 ile ilgili haberler bekleyen oyuncular olarak oldukça merak içerisinde olduğumuzu söylemeliyim. Bakalım ilerleyen günlerde Rockstar ekibi tarafından bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılacak mı? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.