God of War için çıkış tarihi belli oldu

1
God of War
God of War

Oyuncuların uzun zamandır büyük bir sabırsızlıkla beklediği, en son E3 2017 oyun etkinlikleri kapsamında bir videosunu gördüğümüz God of War’ın çıkış tarihi yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Yapılan açıklamaya göre oyunun net çıkış tarihi tam olarak verilmese de hangi dönemde karşımıza çıkacağı sonunda resmi olarak açıklandı. Kratos’un oğlu ile gireceğimiz bu büyük macerada sizlere daha önce de bahsettiğimiz üzere ana konumuz Nordic mitolojisi olacak.

God of War ne zaman çıkacak?

Bildiğiniz üzere yakın bir zamanda etkinlikleri başlayan Paris Games Week adı verilen özel haftaya birbirinden önemli duyuruları ile başlayan Sony firması yapmış olduğu konferansta uzun zamandır beklenen God of War içinde bir oynanış videosunu oyuncuların beğenisine sundu. Açıkcası itiraf etmek gerekirse beklediğimizden çok daha kısa süren bu videoyu incelediğimizde sadece Kratos’un oğlu ile olan uyumunun oldukça dikkat çekici olduğunu söyleyebiliyoruz. Fazla detayın olmadığı videonun sonunda ise God of War’un çıkış tarihinin 2018’in ilk ayları olarak açıklandığını görebiliyoruz. Çok uzak bir zaman değil, en fazla 6 ay içerisinde Kratos’un yeni hikayesine tanık olacağımız bu muhteşem oyunla buluşmamıza gerçekten çok az kaldı.

İlk oyundan beridir akıllarda soru işareti bırakan bir sorunun ise halen Yeni God of War’da açıklama yapılmadığını görüyoruz. Bu soru ise hepinizin bildiği üzere Kratos’un annesi. Fakat yeni oyunda Kratos’un oğlunun oldukça önemli bir konuma sahip olduğunu rahat bir şekilde ifade edebiliriz. Haberimizin başında da belirttiğimiz üzere Nordic mitolojisinde yer alacak olan oyunda Kratos ve oğlunun nefes kesen yeni macerasına tanık olacağız. İlk oyuna oranla büyük ölçüde yenilenen ve değişen dövüş sisteminin yanı sıra yine bizleri devasa yaratıkların beklediği God of War’un yeni videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu hafta süren etkinlikler boyunca God of War hakkında yeni bir gelişme oldukça sizleri bilgilendireceğiz.

 

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.