Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm fragmanı bizlerle

3
Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm
Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm

Neredeyse bir yıllık uzun bir bekleyişin ardından geçtiğimiz saatlerde 7. sezon 1. bölümü yayınlanan Game of Thrones, muhtemelen her yıl olduğu gibi önümüzdeki haftalarda internet aleminde en çok konuşuan konuların başında gelecek. Oldukça heyecanlı geçen 6. sezonu geride bıraktığımız ve olayların artık yavaş yavaş çözülmeye başladığı 7. sezonu aramızdan birçok kişi eminim ki izlemeye başlamıştır.

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafıdan izlenen Game of Thrones’un 7. sezon ilk bölümünün ardından 7. sezon 2. bölüm için yeni bir fragman da çok hızlı bir şekilde yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasından çok kısa bir sürede yayınlanan ve fragman ile bölümün isminden de anlayacağımız üzere bu bölüm daha çok Daenerys’in Westeros topraklarında yapacağı ilk icraatları konu alacağa benziyor.

7. sezonu 16 Temmuz 2017 tarihinde başlayan Game of Thrones’un bu sezon diğer sezonlardan farklı olarak 10 yerine 7 bölüm süreceğini de sizlere hatırlarmakta büyük fayda var. Muhtemelen izlemiş olduğumuz ilk bölümlerde birçok sürprizle karşılaşacak olsak da sezonun sonuna doğru Game of Thrones’un iyice içine kapacağını düşünüyorum. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm fragmanı ile baş başa bırakıyorum. Eğer 7. sezon 1. bölümü izlediyseniz bu fragmanı rahatlıkla izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.