Dragon Ball FighterZ için 50 dakikalık oynanış videosu geldi

1
Dragon Ball FighterZ
Dragon Ball FighterZ

Oyuncular tarafından uzun zamandır beklenen ve Bandai Namco ekibi tarafından geliştirilip oyun dünyasına hızlı bir giriş yapacak olan Dragon Ball FighterZ’nin EVO 2017 etkinlikleri kapsamında tam tamına 50 dakikalık bir oynanış videosu bugün bizlerle paylaşıldı. Oyunun demo sürümünden alınan bu videoda Goku, Gohan, Vegeta, Cell, Maijn Buu ve Frieza karakterleri kendine yer bulmuş durumda.

Küçüklüğümüzden beri çoğumuzun oldukça severek izlediği bir anime olan Dragon Ball, Akira Toriyama tarafından yazılan ve çizime aktarılan Japonya’nın en sevilen animelerin başında gelmektedir. Bildiğiniz gibi bir Çin romanı olan Batı’ya Yolculuk isimli romandan etkilenmiş olan manga serisi, 1986 yılında tam 153 bölüm ile anime olarak televizyonlardaki yerini almıştı. Bildiğiniz üzere 12 yaşında olan Goku’nun 7 adet ejderha topunu aramaya çıkmasıyla başlayan bu büyük macera kısa sürede oldukça büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başarmıştı.

Dragon Ball FighterZ oyunu ise kendi içerisinde 3 vs 3 dövüş sistemi barındıran Akira Toriyama’nın çoğu karakterini içerisinde barındıran bir dövüş oyunu olark karşımıza çıkacak. 2018 yılının ilk aylarında oyun dünyasına girmesi beklenen Dragon Ball FighterZ; PS4, Xbox One ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirecek. Nintendo Switch platformu için şimdilik herhangi bir proje düşünmediklerini belirten yapımcılar, eğer oyuncular tarafından yoğun bir taleple karşılaşırlarsa işlerin değişebileceğini de belirtmekten kaçınmadılar. Fakat yine de Switch oyuncuları şimdiden üzülmesin, Dragon Ball FighterZ olmasa da Dragon Ball Xenoverse 2, 22 Eylül 2017 tarihinde Switch’de yerini alacak.

Son olarak Dragon Ball FighterZ için yayımlanan 50 dakikalık oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.