Battlefront 2 için kamera arkası görüntüler yayımlandı

1
Battlefront 2
Battlefront 2

Hayranlarının merakla beklediği Disney fuarı yani D23 tüm hızıyla fırtınalar estirirmeye devam ederken, hayranlarını da güzel haberlerle sevindirmeye devam ediyor. Disney’in tüm geçmişini kutlama ve onurlandırma kapsamında yapılan bu fuar bu hafta bitene kadar Anaheim’da tüm hızıyla devam edecek. Fuarın oyuncular için en sevdiği köşe olan oyun köşesi olan “Level Up!”‘da ise EA fırtınalar estirmeye devam ediyor. Level Up köşesinde EA’nin yayımlamış olduğu ve Star Wars: Battlefront 2’nin single player kısmını detaylı bir şekilde içeren kamera arkası görüntüleri ise bu etkinlik kapsamında serinin hayranlarıyla paylaşıldı.

Paylaşıln videoda baktığımızda ise bizleri oyunun yapımcılarından ve oyuncularından, oyunun hikayesine dair birçok reportajın beklediğini söyleyebiliriz. Daha önceden de açıklandığı üzere Iden Versio isimli bir karakterin üzerinden anlatılacak olan oyunun hikayesi, şu ana kadar hiçbir Star Wars yapımında bulunmamakta. Star Wars: Episode VI’dan sonra yaşanan gelişmelerle İmparatorluğun geleceğinin nasıl şekillendiğini bizlere anlatan oyun tüm Star Wars hayranları tarafından oldukça heyecanlı bir şekilde bekleniyor. Yayımlanan kamera arkası videosunun içeriği ise sadece bununla sınırlı değil. Yayımlanan video aynı zamanda oyunun içinden oldukça önemli noktaları bizlere gösterirken, uzay savaşlarını ve oyunun atmosferini de oldukça derinden yaşamamıza olanak sağlıyor. İlk oyunun kazanmış olduğu satış başarısından sonra ikinci oyunuyla seriyi daha da üst seviyeye taşımak isteyen DICE ekibi bu sefer bu oyunla istediklerini tam anlamıyla başaracak gibiler. Çünkü ilk oyunda olan hikaye eksikliğini bu oyunla ciddi derecede kapatan DICE ekibi bu sefer oyuncular tarafından tam not alacak gibi.

Son olarak 17 Kasım 2017 tarihinde PC, PS 4 VE Xbox One platformlarında giriş yapması beklenen Star Wars: Battlefront 2 oyununun betasını Ekim 2017 tarihinde oynamanız mümkün olacak. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Star Wars: Battlefront 2 için yayımlanan kamera arkası görüntüler ile baş başa bırakıyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.