Assassin’s Creed: Origins için 20 dakikalık oynanış videosu yayımlandı

2
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins yeni oynanış videosuyla bizlerle

Haftalarca süren dedikodular ve sistemli ve garip sızıntı haberlerinden sonra oyuncular olarak nihayet Assassin’s Creed Origins oyununu E3 2017 oyun fuarıyla birlikte resmi olarak görme şerefine erişmiştik. Daha önceden bildiğiniz üzere E3 2017 etkinlikleri boyunc oynanış videosu bizlerle paylaşılan Assassin’s Creed Origins’in bugün ise Xbox One X platformuna özel yeni bir oynanış videosu daha bizlerle paylaşıldı.

Yayımlanan videoyu incelediğimizde en baştada bizlere belirtildiği gibi videonun oyunun Alpha sürümünden alındığını söyleyebiliyoruz. Yine yayımlanan bu oynanış videosunu teknik bir gözle incelediğimizde Assassin’s Creed Origins oyununda oyuncuların karşılaşacağı her türlü dinamiğin videoda kendine yer bulduğunu görebiliyoruz. Bahsettiğimiz bu dinamiklerden ise kısaca; dövüş dinamikleri, keşif özellikleri ve su altına dalma dinamikleri şeklinde söz edebiliriz.

Yayımlanan oynanış videosunda oyunun grafik kalitesi hakkında (normal ayar, yüksek ayar vb.) herhangi bir bilgi verilmese de oyunun görsel olarak bizlere gayet güzel bir şekilde göründüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca ilk kez bu oyunla birlikte bizlerle buluşacak olan yetenek ağacının da yer aldığı Assassin’s Creed: Origins’in yeni oynanış videosuna aşağıdan rahatça ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi seyirler diliyoruz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.