Assasin’s Creed Origins’te GTA benzeri çete savaşları bizleri bekliyor

2
Assassin's Creed Origins
Assassin's Creed Origins

Bildiğiniz gibi neredeyse her yıl bir yenisi çıkan eski Assassin’s Creed oyunlarına nazaran çok daha uzun bir geliştirme sürecinden geçerek çok yakında bizlerle buluşacak olan Assassin’s Creed Origins’ten yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun yönetmenliğini üstlenen Ashraf Ismail’in bugün yapmış olduğu açıklamalara göre oyunda yer alacak olan NPC karakterleri gruplar halinde belli çetelere mensup olabilecek. Bu NPC karakter çetelerinin yunun dünyasını yaşatma ve canlı tutma konusunda oldukça büyül rol alacağını belirten Ashraf Ismail, oyundaki çeteler arasında gelişen olayların ve gerginliklerin belirli bir senaryoya sahip olmayacağını bizlere belirtiyor.

Bu açıklamalara göre Assassin’s Creed Origins oyununda sıradan bir zamanda gezerken bir anda çetelerin birbirleriyle kavgaya tutuştuklarını görebiliriz. Ayrıca GTA oyununun aksine oyundaki bu çetelerin birbirleriyle barış anlaşmaları yapabileceğini de vurgulayan AC: Origins’in yönetmeni Ashraf Ismail, Assassin’s Creed Origins oyununun gerçekten yaşayan bir dünya olacağı üzerindeki iddialarının arkasında duruyor.

Şuan için Assassin’s Creed Origins oyunu hakkında E3 2017 fuarından sonra pek bir açıklanan bilgi olmasa da oyundaki ana karakterimiz olan Bayek’in bu çeteler kesinlikle bir bağlantısının olacağına eminiz. Bildiğiniz üzere Assassin’s Creed evreninde hepimizin merak ettiği Kardeşlik birliğinin doğuşunu bizlere anlatacak olan Assassin’s Creed Origins’in hikayesini oldukça merakla bekliyoruz. Uçsuz bucaksız çöllerde susuz kalıp at koşturacağımız, deniz altında fiziksel savaşlara gireceğimiz Assassin’s Creed Origins; PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için mağazadaki yerini alacak. E3 2017 fuarında resmi olarak tanıtılan oyunun daha detaylı bilgilerini Gamescom’da göreceğimizden eminiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.