Arrow 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Bizlerle

1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Arrow 6. Sezon 6. Bölüm
Arrow 6. Sezon 6. Bölüm

İlk sezonu ile izleyicileri büyüleyen ve ekran başına kitleyen Arrow’un bu muhteşem başarısı 2. sezonda az da olsa devam etmişti. Üçüncü ve dördüncü sezonlarında seyircileri tarafından eski kalitesinde olmadığı yönünde oldukça fazla eleştiri yapan dizi bu eleştirilere kulak vermiş olacak ki 5. sezonunda bizlere bambaşka bir dizi keyfi yaşattı.

Aynı şekilde 6. sezonda tekrardan yakalamış olduğu başarılı çizgisini sürdüren Arrow’da bildiğiniz gibi geçen bölüm Deathstroke’un hikayesi başladı. İkinci sezonunun baş kötü karakteri olan Deathstroke’u hepimiz her ne kadar kötü olsa da çok sevmiştik ve oldukça karizmatik bulmuştuk. Bu bağlamda Deathstroke’u tekrardan ekranlarda görmek bizler için oldukça güzel bir gelişme oldu. Bu sezon hız kesmeden başlayan Deathstroke hikayesinde bildiğiniz üzere geçen bölüm Deathstroke oğlu hakkında bilgiler toplarken Oliver büyük bir karar vermek durumunda kalmıştı. En sonunda Deathstroke’a yardım etmeyi seçen Oliver ile birlikte başka bir ülkeye giden Deathstroke ikilisi bizleri büyük bir maceranın içine atmıştı. Yine geçen bölüm bu sezonun ana kötülerinden olan The Dragon Team ile Arrow Team’ın karşı karşıya gelmesi, The Dragon’un yüksek teknolojik ürünleri çalması da bu sezonun heyecanını katlayan gelişmeler arasında yer alıyor.

Eğer kötü giden 3. ve 4. sezonların ardından Arrow dizisini izlemeyi bıraktıysanız Deathstroke hikayesinin başladığı bu bölümlerde diziye tekrardan geri dönmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere 5. sezon ciddi anlamda bir toparlanma yaşayan Arrow yakalamış olduğu bu çizgiyi bu sezonda da devam ettiriyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri Arrow’un 6. Sezon 6. Bölüm fragmanı ile baş başa bırakalım.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.