Woobox rastgele oyun dağıtımı

2
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveaway.su sitesi var. Site şuan için rastgele bir steam oyunana ait kodları kullanıcılarına dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit, ilk olarak bu adrese girip sitedeki görevleri yapıp en sonunda email adresinizi girin. Görevleri yaptığınız zaman oyunu almak için en alttaki butona tıklayın ardından rastgele dağıtılan oyunun kodu ekrana çıkacaktır. Eğer çekilişi kazanamadınız şeklinde uyarı alırsanız gizli sekmeden aynı işlemleri deneyebilirsiniz. Çünk woobox sitesi bu dağıtımı biraz şansa göre yapıyor.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Ücretsiz verilen bazı oyunların tanıtımı

Crash Force Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için erken erişim aşamasında olan Crash Force oyunu çıkışını 20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirmişti. Bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen ve oldukça sağlam grafiklere sahip olan macera ve rol yapma öğelerini kendi içerisinde barındıran bu oyun biz oyunculara güzel bir uzay atmosferi yaşatmasını başarıyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (183,860 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 13 Ağustos 2013
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Crash Force oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.