Steam Rehberi’nden kullanıcılarına GTA 5 Çekilişi!

5
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 5,00
GTA V çekilişi
GTA V çekilişi

Bildiğiniz üzere birkaç saat öncesinden Steam 2017 Yaz İndirimleri dönemine girmiş bulunmaktayız. Bazımızın sevindiği bazımızın yine “çöp” dediğini bu indirim dönemi elbetteki eskisi gibi pek de heyecanlı geçmiyor. Flash indirimlerin kalkmış olması, çoğu oyunun indirimler dışında daha düşük fiyat görmesi, Steam’ın sık sık çökmesi vb. nedenlerle artık indirim dönemleri bazı oyuncular için pek de eskisi gibi güzel geçmiyor diyebiliriz. Steam Rehberi olarak bu noktada kullanıcılarımıza indirim dönemlerinin eski heyecanını yaratmak adına güzel bir oyun çekilişi yapmayı düşündük ve bu bağlamla sizlere GTA V çekilişi yapmaya karar verdik.

Çekilişimizin detaylarına gelirsek, çekilişimizi gleam.io sitesi üzerinden yapmaya karar verdik. Bilenleriniz bilir, gleam.io sitesi birçok özelliğini kullanmak konusunda kullanıcılarından aylık yüksek miktarlarda ücret isteyen bir site. Örnek vermek gerekirse Pro Plan paketinin aylık 39$, Business Plan paketinin aylık fiyatının ise aylık 149$ dolar olduğunu söyleyebiliriz ki zaten bunu aşağıdaki görselde de göreceksiniz.

gleam ücretleriİşte tam bu noktada, kullancılarımıza daha kaliteli ve dönemin en popüler oyunlarından olan GTA V oyununu hediye etmek adına, bizler gleam.io’daki pek bir özellik bulunmayan ücretsiz paketi kullanma yolun gittik. Çünkü görseldeki paketlerden herhangi birini kullansaydık bütçemiz gereği sizlere çok da kaliteli bir oyun çekilişi sunamayacaktık. Sizleri bu teknik detaylarla sıkmak istemiyoruz tabii ki. 🙂 Bunları açıklamamızın sebebi, bedava sistemde sitenin bizlerin birçok özelliğinin kısıtlamasını sizlere aktarmak aslında. Yani vereceğimiz gleam linki üzerinden sizlere Steam Grubumuza üye olma seçeneğini sunamıyoruz ek olarak hal böyle olduğundan çekilişi kazanan kişinin Steam profiline ulaşabilme gibi bir imkanımız bulunmuyor. Bu nedenle çekilişi kazanan arkadaşın sadece adını ve mail adresini görebileceğiz. İşte bu noktada çekilişimizin sonucunu sizlere en aktif olduğumuz Steam platformu üzerinden duyurmayı planlıyoruz. Çekilişimizin sonucunu öğrenebilmek adına bu bağlantıya tıklayıp Steam grubumuza üye olmanız ve özet akışına abone olmanız yeterli olacaktır. Çekilişimizi kazanan arkadaşın adını (sadece isim) ve mail adresini grubumuzda paylaşıp, vereceğimiz mail adresimize kendi mail adresinden steam profilinin linkini isteyeceğiz. Kazanan arkadaşımıza ise GTA V oyununu steam üzerindn hediye şeklinde göndereceğiz.

Sözü daha fazla uzatmadan çekilişe katılma aşamasını sizlerle paylaşalım. Çekilişe katılabilmek için bu bağlantıya gitmeli ve sayfadaki görevleri yapmanız yeterli olacaktır. Bunun haricinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Çekilişimiz toplamda 5 gün sürecektir. Son olarak eğer direkt bu paragrafı okuyan arkadaşlarımız bulunuyorsa, çekiliş sonuçlarını öğrenebilmek adına yukarıda yaptığımız açıklamayı okumalarını önemle rica ederiz. Şimdiden kazanan arkadaşımıza iyi oyunlar diliyoruz. Hepinize bol şanslar!

Çekiliş sonrası düzenlemesi: Evet arkadaşlar, GTA V oyununu kazanan talihli arkadaşımız belli oldu. Kazanan arkadaşımız kendi mail adresinden info@steamrehberi.com mail adresine steam hesabının linkini gönderdiğinde kendisine oyununun teslimatı yapılacaktır. Kazanan arkadaşı aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

5 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.