Castle Defender

2
Castle Defender
Castle Defender

Ücretsiz steam oyunu köşemizde dupedornot sitesi var. Site şuan için Castle Defender oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Castle Defender butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Not: Verilen görevdeki reklamlarla uğraşmamanız için direkt olarak grup linklerini buradan paylaşıyoruz. Bu gruplara steam üzerinden üye olursanız kodu alabilirsiniz.

Grup 1 ve Grup 2

Not: Bazı verilen kodlar kullanılmış olabiliyor. Dupedornot sitesi böyle bazı komiklikler ve trollemeler yapabiliyor.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Castle Defender Oyunu Hakkında Bilgi

Warzone oyunu, Mihai Morosanu ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir basit eğlence oyunudur. Bu oyunda kalenizi yok etmeye çalışacak çeşitli düşmanlara karşı durdurmak için büyüler kullanmanız gerekmektedir. Kalenizi korumak için akıllıca büyü kullanmanız gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 2 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 9 Haziran 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Castle Defender oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz.

Önceki İçerikWarzone
Sonraki İçerikHeaven Island

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.